27 Ağustos 2013 #1977768

Sony Eurasia Servis Hizmet Kusuru!

08.08.2013 tarihinde İstinye Park Sony mağazasından Sony Vaio pro ultrabook aldım. Dokunmatik ekranından ve cihazın sağ tarafından cızırtı sesi gelmeye başladı. Ürünü satan bayi muhatabımın kendileri değil servis olduğunu söyleyip ürünün arkasında durmadığı için iki haftalık cihazı teknik servise bırakmak zorunda kaldık.


Serviste cızırtı sesi duyulmadığı gerekçesiyle değişim tutanağı tutulmadı. Sorun hala devam ettiği için kanıt amaçlı cızırtıyı videoya çektim servise götürdüm. Videoyu da yeterli bulmadılar, kendilerinin cihazdan sesi duyması için cihazı yine servise bıraktık. Bu tutumun dünya markasına yakışmadığını düşünüyorum. Sadece ürünü satana kadar mı muhatap alınıyoruz.

Bahar 218 Okunma

Cevaplar

  • Bahar02 Eylül 2013

    Şikayetimle alakalı hiçbir şekilde ilgilenilmedi haklı olduğum bir konuda mağdur edildim. Aşağıdaki videolar sessiz ortamda çekilmiş olup duyulan sesler sadece fan ve cızırtı sesidir!! http://www.youtube.com/watch?v=98iLHN11b7w&feature=youtu.be http://www.youtube.com/watch?v=HqN_TIQ-lhs

  • Bahar27 Ağustos 2013

    iki gündür sayenizde iletişime geçmediğim insan kalmadı zaten kopyala yapıştır mantığı yapmak yerine siz benimle iletişime geçerseniz memnun olurum.

  • Sony Eurasia Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaıo Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaıo Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 [email protected] Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön