18 Ekim 2016 #6712204

Sony Eurasia Psn Üzerinden Kredi Kartı İle İşlem Yapamama

Bilindiği üzere dijital olarak oyun almak için Playstation Network kullanmak gerekiyor. Bir senedir sorunsuzca kullanmaktaydım. Ancak Call of Duty: Infinite Warfare oyununu satın almak (ön sipariş etmek) istediğimde kredi kartı bilgilerimin geçersiz olduğu uyarısı aldım. Siz olsanız ne yaparsınız? Bir aksilik olmuştur diyerek tekrar denersiniz herhalde. Bende öyle yaptım! Karşılaştığım sonuç hesabımın bloke olduğu. Çağrı merkezi ile görüştüğümde çok fazla başarısız denemeden dolayı hesap bloke edildiği yani sorun bende? Serverları da İngiltere'de olduğu için Sony Eurasia bu duruma müdahale edememekteymiş. Ben bu beta etkinliğini (param ile satın almak istediğim beta) kaçırdıktan sonra ve 15 gün sonra işlem yapabildikten sonra bunun ne anlamı var? Neden artık PS4 kullanayım? Kalıp cümlelerle lütfen cevap vermeyiniz! İngiltere ile görüşüp hesap blokesini açtırınız! Psn üyelik: sLiptheW****.

İbrahim 837 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim18 Ekim 2016

    Call of Duty: Infınıte Warfare oyununun ilk hafta beta etkinliğini sayenizde kaçırdım. Oyunu ön sipariş halen veremiyorum. İlgili yerlerle görüşüp satın alma işlemim bir an önce gerçekleştirilsin 15 gün beklemek nedir? Kaç yılındayız?

  • İbrahim18 Ekim 2016

    Bilgilendirme değil bana çözüm lazım!

  • Sony Eurasia Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Sony Dostu, Müşteri hizmetleri tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön