03 Ocak 2015

Sony Eurasia Psn Plus İade Kabul Etmiyor

2014 Ağustos ayında 73,99 TL vererek DarkSouls 2 season pass satın aldım, çalışmadı. Bunun üzerine çağrı merkezlerini aradım. Hattaki kişi yetkileri olmadığını ve yetkili olan uk Psn ile görüşmeleri gerektiğini ve cevabı 2 hafta içinde vereceklerini söylediler. Dönüş olmadı. Çağrı merkezini tekrar aradım. Cevap 'ürün iadesi maalesef yapılamıyor' idi.


Bunun üzerine 'bahsi geçen ürün ayıplı ve çalışmıyor, lütfen para iadesi yapın' dedim. Yanıt olumsuzdu. Bu konuşmayı bahsi geçen uk Psn e mail yoluyla ilettim. Yetkinin tamamen Psn Türkiye'de olduğunu söylediler. Psn Türkiye yetki kisvesi altında insanları bekletiyor, yıldırıyor ve paranın üzerine oturuyor. Playstation Forum benim gibi mağdurla dolu.

Tolga 1.493 Okunma

Cevaplar

  • Tolga10 Ocak 2015

    Hiçbir işime yaramamasına rağmen 5 ay kadar sonra cevap vermeniz çok şık. Gelgelelim bu çalışmayan bir ürün için 73.99 TL'nin havaya gittiği gerçeğini değiştirmiyor. Para iadesi yapamıyorsanız Psn hesabıma hediye kuponu numarası göndererek bu mağduriyet giderilebilir. Psn Türkiye'nin böyle çözümler üretmesini ümit ediyorum. Teşekkürler.

  • Sony Eurasia Temsilcisi10 Ocak 2015

    Değerli Sony Dostu; PSN İngiltere sağlanan bir hizmettir.PSN TR'den alınan kodların çalışması için oynadığınız oyun CD sinin +2 olması gerekmektedir. Aksi taktirde işlem yapabilirsiniz. Store üzerinden yapılan alışverişlerin iptal iadesi yapılamamaktadır. Bilgilerinize Arz Ederiz Sony Müşteri Hizmetleri 444 SONY \ 444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön