21 Eylül 2013 #2024296

Sony Eurasia Plus Üyeliğimi Bilgim Dışında Ücret Karşılığı Uzattı!

1 ay önce Sony playstation plus üyeliğini 1 aylığına hediye etti. Sony 1 ayın sonunda bana haber verilmeden üyeliğimi 3 ay ücreti karşılığında uzattılar. Çağrı merkezini aradım ben 1 yıllık abonelik ve +90 günlük abonelikten yararlanmak istediğimi söyledim. ( Bugün yani 20.09.2013 kampanyanın son günü) ve bu 90 günlük üyeliği iptal etmelerini istedim.


Müşteri temsilcisi 1 aylık hediyede eğer playstationdaki otomatik satın almayı kapatmazsam otomatik üyelik yapılacağı ilk mailde yazıyordu dedi. (Mail İngilizce ve ben İngilizce bilmiyorum) ayrıca otomatik satın alma neden açık pozisyonda? Sony firmasına bile güvenim kalmadı.

Ahmet 110 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza yapmış olduğunuz bildirim ile ilgili 24.09.2013 12:40 'da tarafınıza gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Ps+ satış sözleşmesinde ve bilgilendirme mailinde otomatik yenilemeye dair detaylar yer almaktadır. Playstation Network'den tarafınıza gelen bildirimlerin Türkçe olması için hesap ayarlarınızdan dil seçeneğini Türkçe seçmeniz gerekmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön