17 Mayıs 2016

Sony Eurasia Playstation Store (Tr) Kredi Kartı Ekleme Hatası

Psn Store hesabımı tanıtmak için kart bilgilerimi girdiğimde provizyon ücretini kesti, ücretsiz olan 14 gün psn plus ürününü bile girdiğim kart bilgisinin doğruluğuna istinaden ücretsiz olarak satın aldım. Fakat başka bir içerik satın almaya çalıştığımda kart bilgileriniz geçersiz veya şu anda işlem yapamıyoruz şeklinde hata alıyorum. İlk hatayı aldıktan sonra araştırma yaptım ve bilgilerimi istenen şekilde güncelledim, gerçi bilgilerimde problem olsa kartı tanımlamaz, provizyon çekmez ve ücretsiz ürünü satın almama izin vermez diye düşünüyorum... Daha sonra 8-10 kere deneme yaptım fakat hiçbirisinde kabul etmedi, müşteri temsilciniz ile görüştüğümde ise 15 gün beklemeniz gerekli dedi, ama 15 gün sonra kesin olarak işlemi sağlıklı yapabileceğime dair kesin bir bilgi vermedi. Tarafıma net bir bilgi vererek mağduriyetimi gidermenizi rica ediyorum.

Salih 520 Okunma

Cevaplar

  • Salih17 Mayıs 2016

    Yapılan bilgilendirmeyi gerekli ve yeterli bulmuyorum, net bir cevap vermeniz ve sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını, bu sorunu yaşamamak için neyi düzeltmem gerektiğini ve bloke süremin tahmini olarak değil de tam olarak ne kadar kaldığı bilgisini verebilirseniz yeterli olur.

  • Sony Eurasia Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Değerli Sony Dostu, Müşteri hizmetleri tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön