21 Ocak 2014 #2247144

Sony Eurasia Playstation 4'ü Bayilerden Temin Edemiyorum!

Hani ocak ta gelecekti, ocak bitiyor yeni stok yok. Siz ancak PS4 resimlerini çekip facebook'da yayınlarsınız yada donanım habere konuk olup şöyle oyun türkçeleştirdik, böyle oyun desteği veriyoruz dersiniz. Oyun oynayacak makine yokken Türkçe PS4 oyunu ne işe yarar.


Okullar tatil olmuş tam cihaz satılacak zaman ama oda ne Sony Türkiye'den yine bir pazarlama yanlısı yine cihaz yok. Okullar açılır şubatta yine 1000 tane cihaz gelir Türkiye'ye. Onlarda teknoloji market yandaşlarının olur. İnsan bir arar gelecek cihazlardan size ayırdık İzmir'de şuradan alabilirsiniz der ama nerede şimdi yine otomatik sistem mesajı gelir. Siz böyle yapmaya devam edin.

Caner 205 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, PlayStation 4 ürünü 17.01.2014 Cuma günü tekrar bayilerimize iletilmiş durumdadır. Ancak tüm Türkiyede karşılaştığımız yüksek talep sebebiyle sahaya sürdüğümüz bütün ürünler ilk günden tükenmektedir. Sony olarak talebi karşılamak adına fabrikalarımız aralıksız üretime devam etmektedir. Türkiye için bu ay içersinde tekrar yeni stok sağlanacak ve de tüketicilerimize sunulacaktır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön