11 Şubat 2015

Sony Eurasia Laptop Serviste Yok

Yaklaşık bir ay önce Bodrum Sony Eurasia servisine laptopumu şarj hatasından ötürü bıraktım ve bana bir hafta içinde haber vereceklerini söylediler. Bir hafta geçti iki hafta geçti, defalarca arayıp sorduk ama gecikmeyi sürekli laptopu göndermiş olduklarını söyledikleri Fethiye Sony Eurasia servisine atıyorlardı.

Belçika'dan parça bekleniyormuş, ki bu da olamaz çünkü bize sadece fiyat söylenecekti. Bugün Çağrı merkezine şikayette bulunduk, gün içinde aranacağımız söylendi ancak bu olmadı! Laptopum kayıp. En kısa zamanda laptopumun iade edilmesini istiyorum ve Sony Eurasia Bodrum servisi ile Sony Eurasia Çağrı merkezi ile ilgili de şikayetçiyim!

Melis 534 Okunma

Cevaplar

  • Melis02 Mart 2015

    Laptop'u alırken yanında tutarını da yazmışlar. 940 TL Şaka gibi. Yeni Laptop alırım ben o paraya! Ufak bir probleme yeni Laptop fiyatı vermek ayıbın da ötesinde.

  • Sony Eurasia Temsilcisi13 Şubat 2015

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Ürününüz ile ilgili fiyat sorgulaması ve taleplerinizi yetkili servisimize iletmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile ilgili şikayetiniz ilgili birimler tarafından değerlendirilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön