18 Eylül 2013

Sony Eurasia Kulaklığımın Garanti Sorunu!

57 lira değerinde Sony kulaklık satın aldım. Fakat 1 ay sonra aniden ses kesildi. Garanti belgemi kaybettiğim için ürünü faturasıyla gönderdim. Fakat yetkili servis ürünün garanti belgesi olmadığı için iade edeceklerini söylediler. Sony Eurasia'yı aradım servisi şikayet ettim.

Eurasia 1 gün sonra bana döndü ve dedi ki. Bir yanlış anlaşılma olmuş. Ürününüzün içinde kablo kesiği var ve garanti bunu kapsamıyor. Halbuki servis bana böyle birşey söylemedi. Tamam bunu da geçtim. Kablo kesiğinin sorumlusu ben miyim? Kablonun içindeki kabloyu açıp kesecek değilim ya. Ben elektronik cihazlarını çok titiz kullanan biriyim. Ürünü serviste bıraktım almadım almayacağım da istemiyorum kulaklık falan.

Mehmet 189 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Sony Dostu, Mesajınız ve Sony ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Cihazınızda yaşadığınız arızaya dair yapılan servis kontrollerinde kulaklık ara kablosunda kablo kopuğu tespit edilmiştir. Cihazda meydana gelen kablo kopuğu cihazın çalışması esnasında meydana gelebilecek donanımsal bir arıza değildir . Mevcut şartlar dahilinde cihazınızda yapılabilecek işlemlerin garanti kapsamı içerisinde değerlendirilemeyeceğini üzülerek bildirir, anlayışınızı rica ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön