15 Şubat 2013 #1633962

Sony Eurasia Kampanyada Verileceği Taahhüt Edilen Aksesuar Verilmedi!

Teknosa'dan aldığım Sony tv için Sony kampanya kapsamında usb wireless aparatı veya skype aparatı vereceğini taahhüt etmesine rağmen, usb kalmadı dedi, peki skype olsun dediğimde de bahaneler üretti. Sonuç hayal kırıklığı, üstelik ürettiği tüm cihazlarda önce Sony'yi düşünen beni kaybetti, sadece beni değil tüm aileyi, eşi dostu. Benim kaybettiğimin yanında onlarınki çok çok daha fazla, kendileri bilir. Bu arada Teknosa elinden geleni yaptı ancak taahhüt Sony'nin idi. Teknosa'nın yapacağı birşey yoktu.

M.ferit 381 Okunma

Cevaplar

  • M.ferit15 Şubat 2013

    Yazdıklarınız gerçek dışı. Size gönderdiğim e-maillere ve eklerine bakın. Ayrıca, görüşme kaydı var, inceledinizmi ki kaydı? Geriye dönük birşey talep etmiyorum, çünkü sizin taahhüt edip sonrada stokda yok deyip vermediğiniz USB wireless aygıtını TEKNOSA kendi imkanlarıyla temin edip tarafıma ulaştırdı. Burada TEKNOSAya teşekkür ediyorum, tekrar, ilgilerinden dolayı. Ancak, SONY benim için bitmiştir.

  • Sony Eurasia Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Sony Dostu, Sony olarak Sony Artı kampanyası kapsamında belirtilmiş olan kampanya koşullarında talep edilen evrakları sağlayan tüm müşterilerimizin hediyeleri adreslerine kargo aracılığıyla iletilmiş durumdadır. Kontrolleri sağladığımızda sistemlerimizde kampanyaya katılım için gerekli olan evrakları kampanya süresinde müşteri hizmetlerimize iletmediğiniz saptanmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön