27 Ekim 2016 #6791614

Sony Eurasia İlgisizliği

Neredeyse 1.5 hafta önce satın aldığım dijital oyun ne bir geri dönüşüm ne de herhangi bir yanıt var 14 gün içerisinde oyunu yükleme sürece oyunun geri ödemesi ve cüzdanınıza geri iade edilir deniyor fakat! 50 tane sunucu var hepsi olmuş oyuncu yok oyunun demosu bile yok. Steam 14 gün içerisinde yaklaşık 1.5 saat neredeyse oyunu full sürüm inceleme hakkı tanıyor ve sorunsuz iade alıyor... Psn Store dan aldığım hiçbir oyun için iade istemedim fakat ilk defa talep etmeme rağmen cevap yok.Playstation amerika canlı chat ile sorunlarını çözüp müşteri memnuniyetini baz alarak hareket ediyor tabi ki burası Türkiye maile bile yanıt yok... Oyunun kütüphanemden kaldırılmasını ve ücretin psn hesabıma ödenmesini istiyorum.

Evren 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Evren29 Ekim 2016

    Ne yazık ki sony Türkiye sorunuma yardımcı olamadı varsayımlara dayalı hareket ediliyor ve ellerinde hiçbir yaptırım güçleri yok örneğin geri ödeme istediğimde yapamıyorlar sony avrupaya bağımsız hareket etme gücüne sahip degiller steam den bahsediyorum sanmıyorum ne olduğu hakkında fikir sahipleriler... .Hakkımı aramak istediğimde sonyuk mail atabilecegim söylendi. Kısacası Sony Türkiye muhatap olabilecegimiz ilk adres fakat aslında değil... .

  • Sony Eurasia Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Sony Dostu, Telefon numaranızdan sizlere ulaşamadık. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön