18 Mart 2013 #1691127

Sony Eurasia İade Kabul Etmiyor!

Ankara Armada alışveriş merkezindeki Sony satış mağazasından (Koç Tekno Pazarlama) satın aldığım fotoğraf makinesini satın aldığım tarihten iki gün sonra, hiç kullanmadan iade etmek istediğimi belirten bir telefon görüşmesi yaptım. bana cevap olarak ürünü mağazadan görerek aldığım için iade alınamayacağı bildirildi.


800 Tl. tutarında olan ve kullanmak istemediğim bir ürünün iadesi kabul edilmiyor. Sony markasının büyüklüğüne yakışmayan bir durumla karşı karşıyayım. Artık Sony markalı ürün satın alırken bir kaç kere düşüneceğim. Ürünün iadesinin kabul edilmesinin mağazaya bir zararı olmayacak fakat benim iade edememem durumunda 800 TL. tutarında bir zararım olacak. Bu mu Sony ?

Erdal 149 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Yasal olarak cihaz değişimleri garanti süresi içerisinde (ilk arızayı takip eden 1 sene içerisinde)4, toplam garanti süresi içerisinde ise toplamda 6 defa servislerimize giriş yapan ve servislerimiz tarafından arıza tanımı yapılan cihazlar için söz konusudur. Bunun dışında fatura tarihinden itibaren ilk 30 gün içerisinde yetkili teknik servislerimize giriş yapan ve servislerimiz tarafından arıza tanımı yapılan cihazlar için değişim/iade işlemi yapılabilmektedir. Cihazınızın yasal olarak değişim ya da iade hakkı bulunmamaktadır. Cihazdan memnun kalmadığınızda ya da herhangi bir neden olmaksızın iade işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle ilgili satış noktası cihazı iade alamayacağını iletmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön