17 Şubat 2014

Sony Eurasia Garanti Kapsamındaki Ürünün Arkasında Durmuyor

Sony ürün ve hizmetlerine her zaman güvenmiştim. Ancak kendileriyle ilk defa sorun yaşadım ve kendilerinden aldığım yanıtlarla güvenim yok oldu. Eşime hediye olarak aldığım Vaio E serisi dizüstü bilgisayarın kapağının menteşesi kapak açılırken kırıldı.

Ürün bugüne kadar kesinlikle hiçbir darbe almadı, kullanıcı hatası kesinlikle söz konusu değildir. Ürünü 6 Şubat'ta Zonguldak yetkili servisi Aygün Elektronik'e bıraktım. 15 Şubat'ta servis telefon ederek bu kapak kanırtılmış, garanti dışı cevabını verdi. 4448246 no'lu telefonla görüştüm, yetkili servis kararının üzerine hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Ürün kalitesi ve servisin ürüne 9 gün sonra bakması hakkında şikayetimi almadılar.

Özgür 219 Okunma

Cevaplar

  • Özgür18 Şubat 2014

    Nasıl bu kadar ilgisiz olabilirsiniz? Keşke yanıt yazmadan önce şikayet metnini de okusaydınız.. Destek hattınızı zaten aradığımı, destek alamadığımı, hatta şikayetimin bile dinlenmediğini görmüş olurdunuz.

  • Sony Eurasia Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaio Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaio Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 [email protected] Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön