27 Eylül 2016

Sony Eurasia Dayanıksız Ürününe Sahip Çıkmıyor

Yaklaşık bir sene önce satın aldığım ve garantisinin dolmasına 1 sene daha olan Sony NWZ-WS6 13 kulaklığın sağ tarafındaki kulak içine giren kısım, kulaklığı kulağımdan çıkarırken sabitlendiği yerden çıktı ve şu an sadece kablo vasıtasıyla kulaklığa bağlı.
Hiç bir kusurum olmadan bu hale gelen kulaklık ile ilgili olarak önce İstanbul/Kadıköy Sony yetkili servisi olan Ece Elektronik firmasını aradım. Firma üründeki bu kopmanın müşteri kaynaklı olduğunu ve tamirinin garanti kapsamında olmadığı iletti. Ardından Sony müşteri ilişkilerini aradım ve durumu anlattım. Buradan aldığım yanıt da konuyla ilgili olarak yetkili servisin yaptığı açıklamanın geçerli olduğu şeklindeydi. Özetle, yılların Sony'si hiçbir kullanım hatası olmaksızın kullanılamaz hale gelen piyasa değeri yüksek bir kulaklık ile müşterisini baş başa bırakmış durumda. Bir daha Sony markalı herhangi bir ürünü asla almayacağım.

Orhan 1.602 Okunma

Cevaplar

  • Orhan27 Eylül 2016

    Telefonla tarafıma yapılan bilgilendirme şikayette yer alan hususların tekrarından ibaret. Sorunum devam ediyor.

  • Sony Eurasia Temsilcisi27 Eylül 2016

    Değerli Sony Dostu, Telefon görüşmemize istinaden tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön