01 Ağustos 2014

Sony Eurasia Bir Buçuk Aydır Para İadesi Yapmıyor

Sony Eurasia Kayseri Sony Center'dan aldığım bilgisayarı bazı sorunlardan dolayı, 2014 haziran ayının ortalarında iade talebiyle, Kayseri Kürkçüoğlu Sony yetkili servisine bıraktım. Daha sonra iade talebim kabul edildi. Hesap numaram dahil gerekli evrakların ve bilgilerin tamamını yetkili servise verdim. Fakat üzerinden yaklaşık bir buçuk ay geçmesine rağmen Sony hala para iadesi yapmadı. Bir çok kez Sony destek hattını aradım ve bunun 4-6 haftalık bir süreç olduğunu söylediler. En son aramamda iade için onay beklediklerini ve hala onaylanmamasının sebebi olarak da, bu aralar işlerinin çok yoğun olmasını, tanıtım filan sebebiyle onay alamadıklarını söylediler. Bir an önce çözüm bulunması dileğiyle.

Çağrı 2.333 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı'nın Teşekkür Mesajı21 Ağustos 2014

    Yaklaşık bir hafta önce, para hesabıma aktarıldı. Süreç ne kadar uzasa da Sony en azından ürününün arkasında durdu. Sürecin uzaması dışında bir sıkıntı yok. Teşekkür ederim.

  • Sony Eurasia Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz. Ücret iadesi işlemleriniz 10.07.2014 tarihi itibari ile başlatılmıştır. 4-6 haftalık muhasebe sürecimiz sonucunda ücret iadeniz iletmiş olduğunuz iban numaranıza yapılmış olacaktır. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön