09 Eylül 2013 #2002241

Sony Eurasia Bilgisayarımın Menteşesi Sorunlu!

Menteşesindeki problemden dolayı 20 Haziran tarihinde servise bıraktığım Sony Eurasia SVT1312V1ES model laptopumu 9 Temmuz tarihinde Cevahir AVM'ndeki Cihan Elektronik'ten teslim aldım. Tamir gören sağ menteşesinde bir problem olduğunu farkettim ve teslim aldıktan 10 dakika sonra yeniden servise gösterdim.


O esnada değiştirilen parça servis görevlisinin yanında koparak yere düştü ve yeniden tamire alındı. Servis çıkış formunda ürün genelinde kullanım kaynaklı çizikler olduğu yazılmış. Tamir gören sağ menteşe üzerindeki ekranda çizik olduğunu farkettim.

Eren 80 Okunma

Cevaplar

  • Eren31 Ekim 2013

    Sony euraisa'ya iletmiş olduğum maillere kesinlikle dönüş alamıyorum. Aynı hazır cevaplar gönderiliyor. Basit bir soruna küçük bir cevap ve özür bekliyordum halbuki. Artık şikayetimi başka platformlara taşıyacağım. Türkiye ofisi kesinlikle Sony markasının değerini düşürüyor, imajını zedeliyor.

  • Sony Eurasia Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaıo Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaıo Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 [email protected] Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön