23 Ocak 2014 #2251387

Sony Eurasia Bayi Playstation 4 İçin Yüksek Ücret İstiyor

Kentpark'ta bulunan Sony Mağazasına PS4 sordum. Yok dendi. Mart'ta ancak gelir dediler. Teşhirdeki ürünü satıp satmayacaklarını sordum. Beni istekli görünce içeride kapalı ürünlerinin de olduğunu ve 1950 TL verirsem alabileceğimi belirtti. 1400 TL'ye satılmaya başlanan bir alet yok denilip fiyatı pompalanıyor. Çağrı merkezi ise: Serbest piyasa ekonomisi biz sadece tavsiye edilen fiyat verebiliriz diyor.


Karaborsanın adı ne zamandan beri serbest piyasa oldu? Serbest piyasa ise fiyat etiketiyle ürünü ortaya koy ama bu cesaret ister. O fiyatlara kimse girmez o dükkana. Bu gerçekten doğru değil. Ürünü mecburen alacağım. Oğluma söz verdim ama bir daha da evime Sony sokmam.

Levent 370 Okunma

Cevaplar

  • Levent28 Ocak 2014

    Uzak doğu firmaları tüketici haklarında maalesef bizim kadar gelişmiş değil. Ama burada mal satabilmek için öğrenmeleri gerekiyor. En azından etik olarak karaborsa ile serbest piyasa arasındaki farkı bilmeliler.

  • Sony Eurasia Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şuan içinPlayStation 4 ürünümüzün tavsiye edilen satış bedeli 1550TL dir. Ancak ürün serbest piyasa doğrultusunda bayiler tarafından farklı bedel ile satışa sunulabilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön