Sony Eurasia Yanlış Bilgilendirme İle Abone Yapmaya Çalışma...

Özer Ali B. |

Üzülerek Sony gibi bir devin internet sitesinde insanları yanıltmaya imza attığını gördüm. Playstation plus aboneliği olmam halinde, nba2k16 ve gona home oyunlarını ücretsiz olacağını içeren bir pop-up gördüm. İstediğim oyunlar ve hemen 1 senelik abone oldum. Ancak öyle bir şey yok:) Geçen ayların oyunları imiş. Konuyu zevkle hukuk tarafına taşıyabilirim. Çözüm için uyku sersemi bir müşteri temsilcisine bağlandım. Oda geçen ayın ürünleri olduğunu iletti. Allah'tan ekran görüntülerini almıştım. Şu an yeni bir user açıp tekrar aynı adımları uyguladım. Oda ne? Yine aynı teklifi aldım:) Yani teknik bir hatadan çok bu art niyetle yapılmış yöntemi tüm müşterilere gösteren bir teklif.

Etiketler :

Fiyat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özer Ali B.
  23 Ağustos
  16:42

  Ben buradan yazayım. Firma sözlü olarak evet hatalı ekran göndermişiz. Bu nedenle paranızı iade ettik dediler (kredi kartına değil cüzdana eklediler) ama bunu yazılı atmamadılar. Bende tüketici mahkemesine ilettim olayı.

  Şİmdi gelinde sony ürünleri alın. İyiki sony TV almamısım iyi ki Sony telefonum yok. Bir firma kalitesi sabit olmalı. Kurumsal imzası şeklinde olmalı ki sony gördüğümüz yerde tamam diyelim. Maalesef ülkemizde viral reklam nedir hala öğrenilemedi. Kaldı ki bu kararı sony ingiltere almış sözde. Öyle ise global olarak müşteriye değer sıfır.

 • Özer Ali B.
  02 Ağustos
  08:52

  Merhaba, hala sizlerden yanıt bekliyorum. Size ilettiğim iki Şikayetvar. İkisi hakkında da ilgili dönüşünüz ricasıyla, buraya yanıt yazınca yanıtlanmış olmuyorsunuz. Çözüm ile ilgili aksiyonunuz ricasıyla.

 • 28 Temmuz
  10:18

  Değerli Sony Dostu,

  İşlemleriniz müşteri hizmetleri tarafından takip edilmektedir.

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri
  444 SONY/444 7669

  www.sony.com.tr