27 Temmuz 2016

Sony Eurasia Yanlış Bilgilendirme İle Abone Yapmaya Çalışma...

Üzülerek Sony gibi bir devin internet sitesinde insanları yanıltmaya imza attığını gördüm. Playstation plus aboneliği olmam halinde, nba2k16 ve gona home oyunlarını ücretsiz olacağını içeren bir pop-up gördüm. İstediğim oyunlar ve hemen 1 senelik abone oldum. Ancak öyle bir şey yok:) Geçen ayların oyunları imiş. Konuyu zevkle hukuk tarafına taşıyabilirim. Çözüm için uyku sersemi bir müşteri temsilcisine bağlandım. Oda geçen ayın ürünleri olduğunu iletti. Allah'tan ekran görüntülerini almıştım. Şu an yeni bir user açıp tekrar aynı adımları uyguladım. Oda ne? Yine aynı teklifi aldım:) Yani teknik bir hatadan çok bu art niyetle yapılmış yöntemi tüm müşterilere gösteren bir teklif.

Özer 336 Okunma

Cevaplar

  • Özer23 Ağustos 2016

    Ben buradan yazayım. Firma sözlü olarak evet hatalı ekran göndermişiz. Bu nedenle paranızı iade ettik dediler (kredi kartına değil cüzdana eklediler) ama bunu yazılı atmamadılar. Bende tüketici mahkemesine ilettim olayı. Şİmdi gelinde sony ürünleri alın. İyiki sony TV almamısım iyi ki Sony telefonum yok. Bir firma kalitesi sabit olmalı. Kurumsal imzası şeklinde olmalı ki sony gördüğümüz yerde tamam diyelim. Maalesef ülkemizde viral reklam nedir hala öğrenilemedi. Kaldı ki bu kararı sony ingiltere almış sözde. Öyle ise global olarak müşteriye değer sıfır.

  • Özer02 Ağustos 2016

    Merhaba, hala sizlerden yanıt bekliyorum. Size ilettiğim iki Şikayetvar. İkisi hakkında da ilgili dönüşünüz ricasıyla, buraya yanıt yazınca yanıtlanmış olmuyorsunuz. Çözüm ile ilgili aksiyonunuz ricasıyla.

  • Sony Eurasia Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Sony Dostu, İşlemleriniz müşteri hizmetleri tarafından takip edilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön