01 Şubat 2016

Sony Eurasia Vavio Dizüstü Bilgisayar.

19.06.2012 tarihinde Vatan Bilgisayar İstanbul internet mağazasından üzerinden Sony Eurasia Vaio vpc-f24p1e/b dizüstü bilgisayar aldım. Bir yıl sonrasında PC de ekranda donma olayları meydana geldi. Garantiye gönderdim ellerine ulaştığı günden bana tekrar gönderilme tarihine kadar tam 37 gün geçti. Bende ürün değişimi ya da para iadesi beklerken aynı PC sadece format atılıp dediğim arızanın da halen mevcut olduğunu gördüm. Konu mahkemeye taşındı ama halen bir cevap yok ben 2013' den beri PC kullanamıyorum. Mahkemede bir cevap vermedi. Sonuca daha kestirme nasıl gidebilirim. Sıkıldım artık beklemekten. Türk yargısına da güvenim kalmadı.

A Ömer D. 306 Okunma

Cevaplar

  • A Ömer D.07 Şubat 2016

    Ben bir kere garantiye yolladım ve sadece fotmat atıp geri gönderildi başka bir şey yapışmamış arıza devam etmekte idi ayrıca tam 37 gün sonunda garantiden geldi. Ben PC tamirinin yapılmasını istemiyorum... 2013 den bu yana PC evde duruyor ve kullanamıyorum. Konunun mahkemeye taşınmış olmasından dolayı da ne kullanıyorum ne de tamir için bi girişimde bulundum. Soğudum resmen PC dahi kullanmak istemiyorum o derece.

  • Sony Eurasia Müşteri Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Sony Dostu, Ürününüz ile ilgili garanti belgenizde yazan şartlar geçerlidir. Ürününüzün arızasının devam etmesi durumunda cihazın tekrar serviste işlem görmesi gerekmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön