14 Temmuz 2015

Sony Eurasia Televizyon Adaptörü 1 Ay Boyunca Temin Edilmedi!

Sony Eurasia televizyonun adaptörünün değişmesi için gelen servis, geldiği günden 4 gün sonra adaptörü sipariş vermiş. Bu konuda herhangi bir açıklama olmamasına rağmen, bir de üstüne Sony Eurasia merkez ile görüşmemi de eklersek, adaptör 1 aydır temin edilebilmiş değil. Ne telefonlarımıza bakan var, ne de ilgilenen.

Yetkilileri aradığımda ne zaman gelir diye sorduğumda "belli olmaz" ve "bekleyeceksiniz" dışında cevap alamıyorum. Aynı adaptör bir çok dükkanda varken bu temin edilmeme olayı firmanın umursamazlığı dışında bir konu ile açıklanamaz.

Hakan 1.287 Okunma

Cevaplar

  • Hakan07 Aralık 2015

    Sony Eurasia konu ile ilgili adaptörü kasım ayında teslim etmiştir. Bunca aylık ilgisiz tutum sadece rezalet olarak adlandırılabilir.

  • Hakan14 Temmuz 2015

    Öncelikle artık Sony Eurasia dostu değilim, belirtmem şart oldu. Müşteri hizmetlerinize ben gerekli bilgilendirmeyi yaptığımda bu denli lakayıt olunuyorsa, benim bu siteye şikayet etmem gerekiyorsa, sizin çok daha somut cevaplarla dönmeniz gerekiyor.

  • Sony Eurasia Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön