20 Mayıs 2013

Sony Eurasia Su Geçirmez Mp3 Çalarımın Kulaklığı Su Alıyor!

Bir ay kadar önce aldığım su geçirmez mp3 çaları su geçirmeksizin havuzda kullanamıyorum. Tüm kulak içi başlıkları denedim. Sıkıştırıcı lastik bantı değişik boylarda denedim fakat kısa sürede kulaklıklardan içeri su giriyor ve ses kesiliyor. Üründen memnun değilim bu ürün hakkında detaylı kullanım tecrübesi yada bilgisi olan hiçbir Sony yetkilisi de bulamadım.

Kaan 178 Okunma

Cevaplar

  • Kaan 20 Mayıs 2013

    değerli sony yetkilileri.. ..cihazımda teknik bir arıza olduğunu düşünmüyorum..cihazın genel anlamda kullanım zorluğu ya da imkansızlığı olduğunu düşünüyorum..ama yine de servise göndericem ve cihazı aldığımdan bu yana..155 tlnin karşılığı olarak da bir süre daha müziksiz olarak havuzda yüzücem..eğer oradan da teknik bir arıza yoktur tespiti gelirse..aynı ürünü alan ve aynı sıkıntıyı yaşıyan arkadaşımın da teknik servis dönüşü yaptığı gibi sonyden memnun olmamış bir müşteri olarak cihazı çöpe atıcam... ...iyi günler..iyi çalışmalar..

  • Sony Eurasia Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızda teknik bir arıza olduğunu düşünüyor iseniz yetkili teknik servislerimizden destek almanızı rica ederiz. Servisimiz cihazınızı incelemesinin ardından yapılacak işlemler konusunda tarafınızı bilgilendirecektir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön