Sony Eurasia Sorunum Çözülmedi!

Ömer Z. |

Gölcük lojmanlarda kablolu digi yayına geçildi. 6-7 saatlik aratma sonunda 148 kanalı buldum. Ama yayını izlemek istediğimde kanalı açması 10-15 dk. sürüyor. Yayın gelince net bir şekilde izliyorum başka bir kanala geçince yine 10-15 dk. bekliyorum. TV'yi açıp kapatırken sorun yaşıyorum. Servisi çağırdım bizim servisimiz geldi ama çözüm bulamadı. TV'mi digi yayının sorunsuz izlendiği başka bir evde denedim. Aynı sorun devam etti. Servis eğer sorun bendeyse ücret talep ediyor. Garantim devam ettiği halde ve TV'min digi özelliği olduğu halde neden ücret talep ediliyor. Neden tek bir servise mahkum ediliyorum. Sorunuma bir çözüm bulacağınızı ümit ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  02.04.2013 tarihli görüşmemizde belirtmiş olduğunuz S014648158 seri numaralı ürün Sony Eurasia Paz. A.Ş. tarafından ithal edilmemiştir.

  Sony Eurasia Paz. A.Ş. tarafından ithal edilmemiş olan ürünler için herhangi bir teknik destek sağlayamamaktayız. Ürününüz ile alakalaı desteği, ürünün garanti belgesinde belirtilen ithalatçı firmadan alabilirsiniz.

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Pazarlama A.Ş
  www.sony.com.tr