11 Aralık 2014

Sony Eurasia Sony Eurasia Vaio'ya Destek Sağlamıyor.

Garanti süresi dolmuş bir Vaio Notebook sahibiyim. Ekran ve fan sistemi arızalı ve ücretiyle bunların tamirini/değişimini yapmak istiyorum ancak bir türlü yetkili kişilere ulaşamıyorum.
Antalya Necmi Elektronikte notebook servis elemanına ulaşmak mümkün değil. Eken Elektronik ise bilgisayar tamiri yapmadıklarını söylüyor. Destek hattı ise bu ikisinin telefon numarasını vermekten öteye gitmiyor. Tüketici Kanununa göre garanti süresi dolmuş olsa dahi elektronik parçalara satış sonrası 10 sene süreyle yedek parça temin etmek zorundalar. Aksi takdirde muadili ile ürünü değiştirmek zorundalar. Firma soruna çözüm üretmez ise konuyu Tüketici Hakem Heyetine taşıyacağım.

Aytaç 725 Okunma

Cevaplar

  • Aytaç 11 Aralık 2014

    Şikayetime istinaden arayan müşteri hizmetleri yetkilisine teşekkürler. Yasal çerçevede ürünün tamir edilmesi için uğraşacağım, aksi takdirde sorunu hakem heyetine taşıyacağım.

  • Sony Eurasia Temsilcisi11 Aralık 2014

    Değerli Sony Dostu, Telefon görüşmemize istinaden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön