30 Aralık 2015

Sony Eurasia Şikayet!

Garantisi biten televizyonumu Burcu Elektronik yetkili servisine bıraktım. Arıza teşhisi için telefon beklerken servis onay almadan arızanın yapıldığını ve ücretinin 480 TL olduğu bilgisini verdi. Bu emrivaki ve süre sözleri tutulmadığından onarım istemediğimi ve ürünü geri alacağımı ilettim. Bana verilen tamir iş emrinde arızanın kaynağının panel olmadığı yazılıdır. Televizyonu alıp diğer yetkili servis Ece Elektroniğe götürdüm arızanın şekli değişmiş ve servis bana bu sefer panel kaynaklı arıza olduğunu ve tamirinin yapılamayacağını söyledi. Tekrar Burcu Elektroniğe gittim ancak ikinci kez servis vermeyeceklerini söyleyip reddetti ve bu duruma Sony Eurasia genel merkez de çözüm bulamadı.

Mustafa 340 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Aralık 2015

    Birincisi Sony ürünlerine artık bir ilgim kalmadı boşuna teşekkür etmeyin. İkincisi ise benim yetkili servisinize ilk başvuru tarihim zaten 15.12.2015. Daha buradan yalan söylediğiniz anlaşılıyor. Ayrıca benim size bu süreçte yazdığım e-mail 22.12.2015 dir. Bunu kayıtlarınızdan ve müşteri hizmetlerinizdeki Derya Hanım'dan öğrenebilirsiniz. Sony Eurasia olarak yetkili servislerinize söz geçirememek, size yapılan yazılı bildirime sözlü olarak telefonda cevap verip bunu yazılı istediğimde yazılı bildirim yapamıyoruz demek sizin bu konuda ne kadar profosyonel! Olduğunuzu ayrıca göstermektedir.

  • Sony Eurasia Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. 15.12.2015 tarihinde müşteri hizmetlerimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır.. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön