Sony Eurasia Servisi Fahiş Onarım Ücreti Alıyor.

Fatma K. |

Yaklaşık 2 ay önce Sony fotoğraf makinemin lens kapağının açılmamasından dolayı cihazı bu servise vermiştim. Bana herhangi bir parça değişimi olursa şu kadar maliyeti vardır diye arayıp haber vereceklerdi, parça değişimi olamazsa servis ücretinin 75 tl olduğunu söylediler. 1 ay cihazım onlarda kaldı ve bana haber verilmedi.

1 ay sonra gittiğimde "biz sizi aradık, lens dürbününün bozuk ve ücretinin 200 tl olduğunu" güya söylemişler. Ben de tartıştım ve bu yaptıklarının ayıp olduğunu, orada ki çalışanların işlerini düzgün yapmasını belirtip çıktım. Başka bir Sony yetkili servisine cihazımı götürdüğümde parça değişimi olmadan 50 tl servis ücretiyle sorunumu giderdiler. Bu insanı resmen saf yerine koymaktır.

Etiketler :

Objektif ve Lens Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma K.
  17 Haziran
  21:03

  müşteri hizmetlerinden geri dönüş yapılması çok memnun ediciydi fakat sorun yaşadığım firmadan herhangi bir özür söz konusu olmadığı için eken elektroniği hala kınamaktayım ve bu durumu herkezle paylaşmaktayım (müşteri memnuniyetini eken eloktronik sağlayamadığı gibi müşteri kandırıp fahiş fiyat söylemiştir)

 • 05 Şubat
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile alakalı 05.02.2014 günü saat 17.52 deki görüşmede tarafınıza belirtildiği şekilde işlem sağlanmaktadır.

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Pazarlama A.Ş.
  www.sony.com.tr