19 Ocak 2015

Sony Eurasia Psn Para Ekleme Sorunu.

Ps4 almamla birlikte Sony Eurasia firması ile tanıştım. Dün sabahtan beri hesabıma para yüklemeye çalışmakla uğraşıyorum. İşlemler sırasında firma tarafınca yapılması gerekenler ya da dikkat edilmesi gerekenler diye ne bir uyarı var ne de bir yönlendirme var. Bir kere hata yaptığınızda ise 15 gün beklemek zorundasınız.

Çağrı merkezi ise "merkez İngiltere'de biz ne yapalım" demekten başka hiçbir işe yaramıyor. Para almamak için bu kadar ısrar eden bir şirket hiç görmemiştim. Gelecekte tercihimi Xbox olarak kullanacağım.

Erkan 1.506 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Sony Dostu, Paypal veya sanal kart kullanılmamalıdır. Kart bilgileri ve hesap bilgilerinin birbiri ile uyuşması gerekmektedir. Bilgilerinizi Türkçe karakter ve noktalama işareti kullanmadan girmeniz gerekmektedir. Kredi kartınızın Uluslar arası alışverişe internet üzerinden alışverişe açık olması gerekmektedir. Hesabınız ile alış veriş yapmak istediğinizde bankanızın provizyona bekletmediğinden emin olunuz. Bekleyen bir provizyon işleminiz var ise provizyondan düşene kadar beklemeniz gerekmektedir. Çok fazla sayıda hatalı işlem yapıldı ise 15 gün kadar beklemeniz gerekmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Müşteri Hizmetleri 444 SONY \ 444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön