08 Eylül 2015

Sony Eurasia Psn Cüzdana Para Ekleme Sorunu.

Daha önce 3 kere Enpara ile para yükledim, şimdi yapamıyorum. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde provizyonda bekleyen işlemim varsa banka ile görüşüp düzeltmemi söylediler bankayı aradım provizyonda bekleyen işlemim olmadığı söylendi. Daha sonra tekrar Sony Eurasia ile görüştüğümde bilgilerimde kısaltma noktalama ve Türkçe karakter kullanmamam gerektiği söylendi onu da hallettim.

Bugün aradım şimdi de bankamatik kartı ile işlem yapılamayacağı sadece kredi kartı kullanmam gerektiği söyleniyor. İyi de ben 3 kere Enpara kullanarak para yükledim ayrıca kullanmadan 50 TL'ye kadar %50 iade kampanyasına nasıl dahil olacağım?

Yağız 1.068 Okunma

Cevaplar

  • Yağız09 Eylül 2015

    PayPal veya sanal kart kullanmadım zaten şikayeti dikkatli okuyun lütfen. Kart bilgileri ve hesap bilgilerinin birbiri ile uyuşmaması gibi bir sorun yok. Bilgilerimi Türkçe karakter ve noktalama işareti kullanmadan girdim bunu da belirttim. Kredi kartınım Uluslar arası alışverişe internet üzerinden alışverişe açık durumda. Hesabımda provizyona bekleyen işlem olmadığına eminim banka ile görüştüğümü belirttim. Bekleyen bir provizyon işlemim yok. Çok fazla sayıda hatalı işlem yapıldı ise 15 gün kadar beklemeniz gerekmektedir demişsiniz iyi de bütün şartları sağlıyorum neden hatalı işlem oluyor lütfen onu açıklayın.

  • Sony Eurasia Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Sony Dostu, Paypal veya sanal kart kullanılmamalıdır. Kart bilgileri ve hesap bilgilerinin birbiri ile uyuşması gerekmektedir. Bilgilerinizi Türkçe karakter ve noktalama işareti kullanmadan girmeniz gerekmektedir. Kredi kartınızın Uluslar arası alışverişe internet üzerinden alışverişe açık olması gerekmektedir. Hesabınız ile alış veriş yapmak istediğinizde bankanızın provizyona bekletmediğinden emin olunuz. Bekleyen bir provizyon işleminiz var ise provizyondan düşene kadar beklemeniz gerekmektedir. Çok fazla sayıda hatalı işlem yapıldı ise 15 gün kadar beklemeniz gerekmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Müşteri Hizmetleri 444 SONY \ 444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön