Sony Eurasia Playstaion Online Üyelik!

Gökhan G. |

Online üyelik için Plus dedikleri bir üyelik almamız gerekiyor, fakat sistemleri Türk kredi kartlarında sorun yaşıyor. Sürekli bahaneler üreterek farklı işlemler yaptırıyorlar fakat kimse sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyor.

Sistemleri başka ülkelere bağlı o yüzden kimse bir şey yapamıyor. Ben bu kadar yetersiz müşteri hizmetleri görmedim. Para almıyorlar ve alternatiflerde yok. Biz bu cihazların İnternet üzerinden kullanmak için böyle bir şeye üye olmamız gerekiyorsa ve siz para çekmekle ilgili problemleriniz varsa bu hemen çözülür. Bankayı kontrol et, kredi kartını kontrol et, adres bilgilerini kontrol et, şunu aktif et bunu etme onu yap bunu yap. Sonuç,sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan G.
  20 Kasım
  18:24

  sony ürünleri almayın firma neden batmaya yakın olduğu anlaşıldı ..burdaki müşteri temsilcilerinin yetkileri yok. hiç bir şeye mudahale edemiyor. boşuna ürün alıp kendinizi üzmeyin.. güvenini bana ..almayın.. bırakın batsınlar....müşteriden para almayı beceremiyorlar

 • 17 Kasım
  11:16

  Değerli Sony Dostu;

  PSN üzerinden cüzdanınıza para eklemek için kart bilgileri ve hesap bilgilerinin birbiri ile uyuşması gerekmektedir. Bilgilerinizi Türkçe karakter ve noktalama işareti kullanmadan girmeniz gerekmektedir.
  Kredi kartınızın Uluslar arası alışverişe internet üzerinden alışverişe açık olması gerekmektedir.
  Hesabınız ile alış veriş yapmak istediğinizde bankanızın provizyona bekletmediğinden emin olunuz. Bekleyen bir provizyon işleminiz var ise provizyondan düşene kadar beklemeniz gerekmektedir.
  Çok fazla sayıda hatalı işlem yapıldı ise 15 gün kadar beklemeniz gerekmektedir.

  Bilgilerinize arz ederiz.
  Sony Müşteri Hizmetleri
  444 SONY \ 444 7669
  www.sony.com.tr