31 Ekim 2015

Sony Eurasia Online Satış Hatası!

2 yıldır Ps4 sahibiyim. Network üzerinden 31.10.2015 HSBC Bank kart ile oyun almaya çalıştım ama ne hikmetse ıskalama ücreti diye bir ibare ile birlikte e-8200012c hata kodu verdi cihazım. Hata kodunda hesap bilgilerimin yanlış olduğunu söylüyordu. Halbuki her şey doğruydu.

Daha sonrasında müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim. Bana bankamın provizyon onayı vermediğini, kendi sistemlerinde bir sıkıntı bulunmadığını belirttiler. Bende bankamı aradım ve durumu bildirdim. Bankadan bana bekleyen bir provizyon işlemim olmadığı yanıtını aldım. Bu hatayı 2 yıldır hem Network yenilemede hem de oyun almada çekiyorum. Sony Eurasia'nin sistemlerini bir an önce düzeltmesini talep ediyorum.

Aytaç 664 Okunma

Cevaplar

  • Sony Eurasia Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Sony Dostu, Paypal veya sanal kart kullanılmamalıdır. Kart bilgileri ve hesap bilgilerinin birbiri ile uyuşması gerekmektedir. Bilgilerinizi Türkçe karakter ve noktalama işareti kullanmadan girmeniz gerekmektedir. Kredi kartınızın Uluslar arası alışverişe internet üzerinden alışverişe açık olması gerekmektedir. Hesabınız ile alış veriş yapmak istediğinizde bankanızın provizyona bekletmediğinden emin olunuz. Bekleyen bir provizyon işleminiz var ise provizyondan düşene kadar beklemeniz gerekmektedir. Çok fazla sayıda hatalı işlem yapıldı ise 15 gün kadar beklemeniz gerekmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Müşteri Hizmetleri 444 SONY \ 444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön