21 Ekim 2016

Sony Eurasia Kutudan Oyun Kolu Çıkmadı...

2 hafta önce "sıfır" olarak satın alınan PS4 kutusunun içinden "hiç" oyun kolu çıkmadı. Durumu fark ettiğim gibi Mağaza ve Sony çağrı merkezi ile iletişime geçtim. Sony sorunu telafi edeceğini söylemesine rağmen 2 hafta geçti hala bir ses çıkmadı. Benim anlamadığım Sıfır olarak satın alınan bir kutunun içinden nasıl eksik bir ürün çıkabiliyor? Buna karşılık böyle büyük bir hata, üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen nasıl telafi edilemiyor?

Müşteri hizmetleri Pazartesinden beri ürünü kargoya verdik bu hafta gelecek demesine rağmen ortada hiçbir şey yok. Kargo takip numarasını veremeyecek durumdasınız. Bir kargo takip numarasını paylaşmak ne kadar uzun sürebilir? Tabi ürünü dediğiniz gibi kargoya verdiyseniz. Ben hayatımda böyle saçma şey görmedim. Sony gibi bir marka bunu nasıl yapabilir?

Alper 1.983 Okunma

Cevaplar

  • Alper 25 Ekim 2016

    Oyun kolunu 24.10.2016 tarihinde teslim aldım. Ama bunun için maalesef teşekkür edemeyeceğim. Zaten hakkım olan, oyun kutusunun içinden çıkması gereken kolu ürünü aldıktan 2 hafta sonra kullanabildim. Sony için müşteri memnuniyeti "Sıfır" ürün kutusundan oyun kolunun çıkmayıp, telafisinin 2 hafta gibi uzun bir süreyi kapsamamak olmamalı.

  • Sony Eurasia Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Sony Dostu, Müşteri hizmetleri tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön