18 Ağustos 2017

Sony Eurasia Kullanıcı Hatası Olmayan Ürünün Garanti Dışı Kalması!

Daha önce de bu konu hakkında gerek Meth Elektronik gerekse Sony'e konular açmıştım, servisin sırf onları şikayet ettiğim için ürünün kullanıcı hatası olduğu için geri gönderdiğini ve garantimi yaktığını düşünüyorum, sebeplere gelecek olursak; bana gelen kağıtta kulaklık oran ürünümün kablosunun içeriden fiziksel hasarla koptuğunu tespit etmişler, bende bunun üzerine servisi arayıp bilgi almak istedim, ancak bana sadece formda ne yazılıysa o olduğu, bilgi vermeyeceklerini, neyin garanti kapsamında olduğunu soruncada bilmediğini ve bilgi veremeyeceklerini aktardılar. Bende o zaman bilen bu raporu yazan arkadaşı aktarın dedim, bana söylenen raporu yazan arkadaşın orada olmadığını ne zaman geleceğini de bilmediğini söyledi, 2-3 kere bekleyin yetkiliye aktarıyorum demesine rağmen aktarmadı ve beni mağdur ettiler.

İlkan 570 Okunma

Cevaplar

  • İlkan22 Ağustos 2017

    Cevap verildi. Yine tatminkar değillerdi, klasik bahaneler uyduruldu. Oranın çalışanıdır yetkilisi değildir vs. vs. diye her zamanki gibi geçiştirip onların yapacak bir şeyleri olmadığını söylediler. Üzücü bir durum 6 aylık piyasa değeri 230 TL olan ürün maalesef yardımcı olunmadan çöpe gidecek. Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı düşünüyorum. Eğer gelişme olursa aktaracağım.

  • Sony Eurasia Temsilcisi21 Ağustos 2017

    Değerli Sony Dostu, Telefon numaranızdan sizlere ulaşamadık. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

  • İlkan21 Ağustos 2017

    Firmadan hiç kimse konuyla ilgili dönüş yapmadı ve ilgilenmedi. Hala yardım bekliyorum:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön