Sony Eurasia Hx 300 Fotoğraf Makinesi Objektif İçerisine Toz Alıyor!

Bilal K. |

Hx 300 fotoğraf makinemi çok dikkatli kullanmama rağmen objektif içerisine toz aldığını ve odaklama yaparken problem yaşadığımı fark ettim, servise gönderdim sağ olsun temizleyip geri gönderdiler, garantinin son günleri idi, 3 ay olmuştur bakıyorum yine içerisinde toz var. Objektif sabit olduğu için kendim açamıyorum. Her tozda 3 ayda bir servis e yollamak gerekiyor. Makinemi iş icabı hiç kullanamıyorum gibi bir şey gezme imkanım olmadığından sürekli de çantasının içerisinde ama yine toz almış acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Objektif ve Lens Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal K.
  24 Temmuz
  07:51

  sorunla alakalı Sony Eurasia makel yetkili servisini aradım bütün objektifler toz alabilir sizinki sabit oluşundan dolayı toz alınca ki alıyor bize göndereceksiniz temizleyeceğiz. ücreti ise 130. 00 TL yapılacak bir şey yok. bu makineyi almayın kullanmayın gerçek kullanıcı ve acı gerçekler. yazıklar olsun verdiğim paraya üzerine 500 TL daha katı nıcon ya da Canon marka alsaydım keşke

 • 23 Temmuz
  11:37

  Değerli Sony Dostu,

  Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile alakalı yetkili onarım merkezlerimizden yardım alabilirsiniz. Size en yakın onarım merkezimizin bilgisi aşağıdaki gibidir.

  http://www.sony.com.tr/support/tr/repair/asc

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri
  444 SONY/444 7669

  www.sony.com.tr