18 Ocak 2016

Sony Eurasia Hepsiburada.com İnternet Sitesinden Aldığım Oto Teyp Kendi Kendine Kapanıp Açılmaktadır

Hepsiburada.com internet sitesinden aldığım oto teyp kendi kendine kapanıp açılmaktadır. Yetkili servis sağlam (Normal) raporu ile iade etti. Üründeki sorunum halen devam etmektedir. Nerede kaldı Sony Eurasia kalitesi, güvencesi, sağlamlığı, garantisi. Sanırım bu ülkede bir iş halledemeyeceğim. Umulur ki bir ilgilenen çıkar. Öyle ya 49 TL'ye mp3 çalarlı oto teybi satılırken, montajı, tesisatı İle bana 300 TL. civarında bir masrafla niye Sony Eurasia teyp aldım? Servise gidip gelmeler, telefonlaşmalar, teyp söküm ücreti arızası giderilmeyen ürünün iadesi sonrası tekrar montaj ve kontrol masraflarım, benzin, zaman, emek ve moral kaybım (zarar, ziyanım) kim tazmin edecek?

Mustafa 232 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 21 Ocak 2016

    Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 7669 aradım. Üretim hatalı veya gizli kusurlu üretim malı servise götürün dediler. Ya ben Türkçe anlatamadım; ya da şirket politikasında bir sıkıntı var. Hiç yorulmayın şikayetinizi bile anlatamıyorsunuz ki çözüm üretişin:-) Direk Tüketici Mahkemesine gidin derim. Ücret iadesi talep edin ve Pioneer den yana tercih kullanın derim. Sorun üründe fakat çözümün bir parçası olmayan müşteri temsilciliği kurumu da ayrı bir sorun. En azından bir yol gösterilir. Şöyle yapın denir. Maaş hak edilir di mi ama... Marifet Sony satın almakta değilmiş... Arızalı çıkan ürünü ne yapılacağını bilmekteymiş... Elinle 300 TL. Civarında para ver Sony al, otur ağla... .

  • Sony Eurasia Temsilcisi18 Ocak 2016

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Detaylı bilgi aktarabilmemiz için Servis Bilgisi ile birlikte Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön