09 Eylül 2013

Sony Eurasia Harici Diskin USB Portu Arızalı!

28.07.2013 tarihinde Harici 1 TB hardisk (Sony HD-E1S 1TB) Elektroworld'ten satın aldım. Usb portuna bilgisayar bağlantı kablosunu 4'üncü yada 5'inci takışımda Usb portu içine düştü. Hiç zorlama yapmadığım halde, Ramazan bayramında yaklaşık 10 gün sonra bozuldu. Ben de bayramı olmasından dolayı bayram bitimi hafta içi 12.08.2013 tarihinde Elektroworld'e kutu ve içinden çıkan garantisi ile verdim.

Daha sonra beni telefonla arayarak garanti belgesi ile kutunun seri numarası uyuşmadığı ve garanti dışı kaldığını söylediler. Elektroworld ürünün faturası ile tekrar iletişimde bulundu. Daha sonra da Usb portu kırıldığını ve ücret karşılığı yapılacağını söylediler. Sony Eurasia ürününün arkasında durmuyor.

Tarık 325 Okunma

Cevaplar

 • Sony Eurasia Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Cİhazınızda yapılan kontrolerde donanımsal arıza tespit edilmiş ve ilk 30 gün kapsamında olması nedeni ile değişim formu ile satın almış olduğunuz mağazaya yönlendirilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

 • Tarık'ın Teşekkür Mesajı19 Eylül 2013

  Sonunda iadesi kabul edildi. Bu konuda emeği geçenlere Tşk.ler...

 • Tarık 15 Eylül 2013

  Yetkili servisin adı : SENTEZ elektronik İSTANBUL. İlk olarak ürünün seri no garantideki ile uyuşmuyor dediler(bence orda karıştırdılar). ikinci olarak yine garanti dışı kalmış usb portu kırık dediler (ki ben ya 4. ya 5. takışımda içine gitti port). üçüncü olarak ürünü para ile tamir ettirmem gerektiği söylendi, cepten ulaşamamışlar geri yollandığı söylendi. Bugün ise elektroworlde ürünün gelip gelmediğini sorgulattığımda ürün hala incelemede olduğu söylendi. Servisin ne yaptığını anlamadım. ama inşallah mağduriyetim giderilir. haftaya izne ayrılıyorum. Elimde olmasını isterdim.

 • Tarık 13 Eylül 2013

  Sony yi ben kaliteli marka bilirdim. Bu aldığım ilk ve son sony olacak.

 • Sony Eurasia Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında gerekli kontrolleri sağlayabilmemiz adına cihazınızın incelendiği yetkili onarım merkezimizin bilgilerini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön