24 Mayıs 2016

Sony Eurasia Garanti Mağduru Olduk!

Media Markt'tan aldığım 75" Sony televizyonum bir sabah kalktığımda televizyonuma bağlı olan uydum çalışmıyordu. Ben de bunun üstüne kontrol amaçlı HDMI 2'den HDMI 1'e geçirdim. HDMI 1'de uydum çalışmaya başladı fakat televizyonu çekerken HDMI 1 zarar gördü. Bunu gelen yetkili servise de söyledim "HDMI 1'i televizyonu çekerken kendim zarar verdim"diye bunun arkasından yetkili servis fotoğrafları çekip gitti, 1 gün sonra televizyonunuz fiziksel temas ile olduğunu söyleyip garanti dışı bir işlem olduğunu söyleyip 1.950 TL gibi bir fiyat çıkardı. O zaman HDMI 2'yi tamir edin dedim, ikisi de fiziksel temas olduğunu söyleyip kapattılar. Bu arada bu televizyona kadar evimde hali hazırda 40s 22" 46hx720 bilgisayarlarım fotoğraf makinesi, kulaklıklar, home theater sistemleri, blue rayler DVD'ler. Bence müşteri memnuniyetini hak ettiğimi düşünüyorum. Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini rica ediyorum.

Gencay 556 Okunma

Cevaplar

  • Gencay 06 Haziran 2016

    İlk önce yalancılıkla itham ettiğniziçin teşekkür ederim yalnız piyasada eurasia olmayan çok daha hesaplı sony ürünler varken sizleri tercih etmemizin bir anlamı olmalıydı. Tarafıma yapılan bilgilendirme dediğiniz şey zaten burada şikayet ettiğim konudur. Halen sorunum giderilmediği gibi iki giriş değişimine bir yeni televizyon fiyatı kadar ücret istenmiştir. Bu fiyata 46" yeni TV alınıyor. Bir daha evime Eurasia garantili hiçbir ürün sokmayacağım gibi gerek çevrem olsun gerekse tüm sosyal platformlarda bu durumu anlatıp insanların bilinçlenmesini canla başla sağlayacağım. İki HDMİ'ı sıfır TV fiyatına satmaya çalışıp bunun adına da müşteri memnuniyeti demeniz çok ilginç oldu.

  • Sony Eurasia Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön