17 Eylül 2013

Sony Eurasia Ev Sinema Sistemini Sadece Sony Televizyonda Kullanabiliyoruz!

Sony firmasının şikayet edilen konuda yaptığı savunmada; ev sinema sisteminin yalnızca Sony televizyonla birlikte kullanılabileceğini, Arçelik televizyonla kullanıldığında ses fonksiyonlarının kontrol edilemeyeceğini ifade etmiştir.

1- Neden Türkçe kataloğunuzda belirtmediniz ? Satarken neden söylemediniz ?
2- Böyle bir savunma hazırlamakla ne kadar yetersiz cihazlar ürettiğinizi de kabul edersiniz!
3- Acaba başka bir firma var mıdır ki DVD oynatıcılı bir cihazın sadece kendi markasındaki televizyonlarla uyumlu çalışsın, başka cihazlarla uyum sağlamasın?

Sony ürünlerinin kalitesinin düşmesinin yanında, müşteri hizmetlerinin de kalitesi düşmüştür.

Kemal 242 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 23 Eylül 2013

    Sony cihazlarınızı kullanırken ilk 7 gün içerisinde ilgili teknik servisine kurulum yaptırıp arızalı olup olmadığını kontrol ediniz. İlk 7 günde gelmeyen teknik servis size bir sürpriz yapabilir. 7 gün sonrasında ayıplı ürününüz iade etmemek için elinden geleni yapabilirler.

  • Kemal 19 Eylül 2013

    Sony cihazının, video modunda iken televizyonun sesini kapatamaması bir yetersizliktir. Sony Genel merkezinden arayan elektronik mühendisi anakart arızası olabileceğini ifade etmiştir. Arızayı kabul etmiştir. Sony firmasının kedi kusurunu örtpas etmeye çalışması şaşırtıcı değildir. Sıradan şirket satış politikasıdır.

  • Sony Eurasia Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Sony Dostu, Tarafınıza daha öncede 1869433,1870082,1870394 nolu şikayetlerinize cevaben belirtildiği gibi cihazınızda yapılan kontrollerde herhangi bir arıza, kusur vb. durum tespit edilmemiştir. Kullanım esnasında yaşamış olduğunuz sorun televizyonunuz ile sinema sisteminizin uyumsuzluk göstermesinden kaynaklanmaktadır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön