18 Ağustos 2015

Sony Eurasia Eklenti Paketi!

Orijinal ps4 oyunu satın aldım. Bölge kodu ALL. Oyun Türkiye hesabım üzerinden oynanabiliyor. (Adı üstünde ALL) Oyuna ait Türkiye hesabım üzerinden ücretini ödeyerek eklenti paketi aldım. Paketi alırken herhangi bir şekilde orijinal oyun ile uyumsuzluğuna ilişkin bir uyarıya da yönlendirme olmadı.

Ayrıca sistemde de bir kontrol yok. Fakat ödemeden sonra ek paket yüklenmesinde hata mesajı verdi. Müşteri hizmetlerinden parasını ödediğim hizmetin karşılığını almak ya da sorun varsa paramın iade edilmesini istedim. Verdikleri tepki "para iadesi yapamıyoruz, sorunu da çözemiyoruz" oldu. Yani parayı alırım, kimseye de hesap vermem.

Fatih 248 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 26 Ağustos 2015

    Bölge kodunun 2 olması gerektiği ile ilgili uyarı metni nerede yer almaktadır? Bana kullanıcı sözleşmemin imzalamış olduğum nüshasını gönderiniz lütfen.

  • Sony Eurasia Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Sony Dostu; Türkiye hesapları ile uyumlu oyunların bölge kodlarının 2 olması gerekmektedir. PSN Store üzerinden yapılan alışverişlerin sorumluluğu kullanıcıya ait olduğu için iptal veya iade gerçekleştirilmemektedir. Bu durum kullanıcı sözleşmenizde de belirtilmiştir. Sony Müşteri Hizmetleri 444 SONY \ 444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön