27 Mayıs 2016

Sony Eurasia Buluttan Nem Kapan Dualshock 4...

Sivas Vatan Bilgisayar'dan aldığım pS4 kolu çalışmayınca 18 Mayıs 2016 tarihinde Sony müşteri hizmetlerine de sorarak Sivas arma elektronik Sony yetkili servisine garanti ve faturası ile birlikte teslim ettim. 24 Mayıs'ta Sony müşteri hizmetlerini arayıp cihazı sorduğumda ellerinde adıma kayıtlı bir cihaz olmadığını arma elektronik ile görüşmem gerektiğini söylediler. Arma elektronik ile görüştüğümde cihazın Ankara düzollara gönderildiğini, İstanbul'a gönderileceğini söylediler. 26 Mayıs'ta Sony müşteri hizmetlerini aradığımda pS4 kolun sıvı teması nedeniyle garanti dışı olduğunu ve geri tarafıma gönderildiğini söylediler. Şok oldum. Kesinlikle pS4 kola sıvı teması söz konusu değil, oyun oynarken bir şey içmem yaklaştırmam. Serviste başına bir şey geldiyse bilemem. Elimde arma servisin kolu sağlam teslim aldığına dair servis formu var. Tüketici Hakem Heyeti ve diğer yasal hak. Kullanacağım.

Eyüp 2.293 Okunma

Cevaplar

 • Eyüp 31 Mayıs 2016

  Servise pS4 kolu birkaç tuşu çalışmıyor diye gönderdim. Tamamen bozup geri gönderdiler. Sıvı teması diyorlar alakası yok. Kolun kasasınada zarar vermişler. Dualshock 4 kolu tamamen bozup geri gönderdiler. Şimdi hiç çalışmıyor. İnsaf bir de kullanıcı hatası diyorlar. Müşteri hizmetlerine sorunu anlatıyorum hiçbir şey yapmıyor. Vatan bilgisayarla tekrar servise geri gönderdim. Sony ürünlerini bundan sonra tercih etmeyeceğim.

 • Eyüp 30 Mayıs 2016

  Ürünü gönderdiğimde birkaç tuşu çalışmıyordu. Şimdi Hiç çalışmıyor. Tamamen bozmuş geri göndermişler. bir de kullanıcı hatası demezlermi. Sony euroasia ürünlerini kesinlikle tavsiye etmem.

 • Eyüp 28 Mayıs 2016

  Sıvı teması kesinlikle yok. Servislerinde olan şeyi firma bana yıkmaya çalışıyor. Sony Eurasia garantili olsun diye fazladan para verdik. Garanti falan yalan. Firmanın müşteri memnuniyeti diye bir sıkıntısı yok. Sony euroasia garantili ürünleri tavsiye etmem.

 • Sony Eurasia Temsilcisi28 Mayıs 2016

  Değerli Sony Dostu, Müşteri hizmetleri tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön