24 Ekim 2016

Sony Eurasia Bir Aydır Hediye Oyunum Gelmedi!

29 Eylül 2016 tarihinde kule site de Media Markt mağazasının açılışından Sony playstation 4 ve yanında 3 oyunlu paketi satın aldım. Oyunlardan birisi (uncharted 4) cihazın kutusunun içindeydi. Diğer 2 oyunun şu anda ellerinde olmadığını birkaç gün içerisinde verileceğini söylediler. Oyunlar FİFA 17 ve diablo 3 idi. 3 gün sonrasında FİFA 17 teslim edildi. O gün bu gündür oyunlardan diğeri olan diablo 3'ü teslim alamadım. Neredeyse 1 ay oldu ne oyun geldi, ne haber geldi. 2 hafta önce Media Markt müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi ilettim. Kule site mağazasına talebiniz iletilecek size geri dönüş yapılacak denildi. Media Markt mağazası da bana Sony'den stok bekliyoruz diyor. 1 aydır sizden oyun temini yapılamıyor. Oyun ne zaman sizin tarafınızdan tedarik edilip mağazaya ulaşacak? Oradan da kısmet olursa bize ne zaman gelecek? Bu mağduriyetin giderilmesini bekliyoruz.

Emre 821 Okunma

Cevaplar

  • Emre24 Ekim 2016

    Şikayetimin ardından geçen kısa sürede tarafıma yapılan geri bildirim için teşekkür ederim. En kısa sürede olumlu sonuç almayı umuyorum. İyi günler.

  • Sony Eurasia Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Sony Dostu, Telefon görüşmemize istinaden tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön