Sony Eurasia Bilgisayarımın Wireless Yazılım Sorunu Var

Ozan U. |

Sony Vaio svf1521jstb model laptop aldım x firmasından ve ilk günden beri wireless sıkıntısı yaşıyordum. Bunun üstüne birde HDD arızalanınca servise götürdüm laptopumu. Servisten HDD değişim kararı çıktı ve wireless içinse yazılımsal bir sorun olduğunu ve Sony'den güncelleme beklediklerini söylediler. Wireless sorunu yaşamamam için bana usb bundle hediye edeceklerini söylediler. Ben sorunlu ürün kullanmak istemiyorum, madem yazılımsal problem var bu seride o zaman satmayın bu ürünü. Laptopu iade etmek istiyorum, para iadesi.

Etiketler :

Wireless Kurulum Yazılımı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan U.
  23 Şubat
  20:15

  Kabul edilen bir sorun var ortada,satılan ve halen satılmakta olan ayplı bir mal var.Neymiş sorun yazılımdan olduğu için değişim yapamazlarmış,iyi bahane.

 • Ozan U.
  20 Şubat
  14:55

  bugün teknik servisle konuşup servis raporlarını istedim.ürünü teslim almadan raporu vermeyeceklerini söylediler.windows 8'in her güncellemesinde sorunun devam edeceğini söylediler.sony ve microsoft çözüm için konuşuyormuş! banane arkadaş,ayıplı ürünü satarken sorun yok,yazılımdan kaynaklı oldugu icin değişim yapamazlarmış banane!

 • Ozan U.
  19 Şubat
  12:56

  Verilen destek hattını aradım ve oradan da sony eurasia olarak bir şey yapamayacaklarını söylediler.Neymiş teknik servise söylemem gerekiyormuş değişim talebini.Teknik servise zaten söyledim onlar değişim yapmayacaklarını söylüyorlar,güncelleme bekleyecekmişim!!! Sizden kaynaklı yazılım sorunlarının cefasını niye biz çekiyoruz! bir daha sony mi asla!!! gerekli yerlere şikayetlerimi de yapacağım.

 • 19 Şubat
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında Vaio Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Vaio Destek Hattı
  444 VAIO/444 8246
  customersupport.tr@vaio-link.com

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Pazarlama A.Ş.
  www.sony.com.tr