Sony Eurasia Bilgisayarımın Kasasında Açılma Oldu.

Celal Ö. |

Yaklaşık 3-4 aydır 15.5' Sony Vaio serisi dizüstü bilgisayar kullanmaktayım. Bilgisayarımın ekranını kapatırken kasanın üzerindeki kaplama kalkıyor, bu durum ile servisle görüştüm ancak servisin cevabı: menteşenin iki yanındaki vida yuvalarında sorun olduğu ve bunun kullanıcı hatasına girdiği idi ancak kullanıcı olarak ben vidaları söküp, vida yatakları ile oynamadığıma göre bu sorun bir malzeme seçimi ürün tasarım hatası değil midir?

Asus firması benzer sorun çıkartan F Serisi bilgisayarlarının kasalarını garanti süresini 5 yıl doldurmuş olmasına rağmen müşteri memnuniyeti nedeni ile değiştirirken, Sony servisinin sorunu kestirip atmasını anlayamıyor, sorunumun çözülmesini bekliyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal Ö.
  07 Mayıs
  17:13

  Uzun uğraşlardan sonra Vaio destek hattına ulaşabildim. Dinlemiyorlar bile. Yetkili servis kullanıcı hatası dediyse mahkemeye baş vur diyorlar. Bilgisayarın içindeki vida yuvasının kırılmasının kullanıcı hatası olup olmadığı için mahkemeye gidip bilirkişi incelemesi isteyecekmişiz. Eh ister ve sonucunu da burada ilan ederiz.

 • Celal Ö.
  06 Mayıs
  12:09

  Sony destek hattı kendilerine ulaşılamaması için düzenlenmiş bir hat.

 • 06 Mayıs
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında Vaio Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Vaio Destek Hattı
  444 VAIO/444 8246
  customersupport.tr@vaio-link.com

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Pazarlama A.Ş.
  www.sony.com.tr