29 Ocak 2014

Sony Eurasia Bilgisayarımın Anakart Arızası Devam Ediyor

Bundan 3 sene önce Sony Vaio F serisi bir bilgisayar aldım. İlk senesinde arızalandı pille çalışmamaya başladı. Garantiye götürdüm anakartı değiştirildi fakat 3. senesinde tekrar anı sorun oluştu.

Garantisi bittiği için para istendi garanti kapsamında yapılan parçaların tekrar garantisi yapılmıyormuş zaten yeniden yapılan parçanız bozuldu sorun sizde desemde birşey yapılamayacağı söylendi. Garanti uzatmak istedim veya sigorta oda ilk sene mümkün daha sonra olmaz dendi ben bu bilgisayara bir dünya para verdim şimdi neredeyse bir bilgisayar parası ücret isteniyor. Bu kadar tanınmış bir marka olmasına rağmen kalitesiz ve sorunlu bilgisayar yapıyorlar.

Ali 180 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Ocak 2014

    Bilgisayara verdiğim paraya hala acıyorum ben bir grafik tasarım öğrencisiyim öğrenciyim sizi arayarak birde ona ücret vermek istemiyorum, veremiyorum sabah cihan elektronikteydim prosedür dendi elim boş eve döndüm gereğinin sizin tarafınızdan yapılmasını arz ederim.

  • Sony Eurasia Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaıo Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaıo Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 [email protected] Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön