22 Ocak 2014

Sony Eurasia Bilgisayarım Sürekli Arızalanıyor

Yaklaşık 2 seneyi aşan bir süre önce aldığımız Sony bilgisayar son derece kalitesiz çıktı. Sık sık servise gitti. Uzun süreler serviste kaldı. Bu sürede 3 harddisk ve 1 CD rom değişti. Sony servisi değiştirdiği bu parçalar için garanti vermediğini, en son arızanın garanti süresi dışında olduğunu iddia ederek ücret talep etmektedir.

Bu kadar sık bozulan bir bilgisayarın sırf garanti süresi doldu diye bedelli olarak ( hem de fahiş bir bedelle) onarılması hem müşteri memnuniyeti ilkelerine ve hem de etik kurallarına aykırı bir davranıştır. Sony'nin bu laptopu alıp uydurma servislerde değil doğru dürüst bir ortamda kontrol ederek gereğini yapmasını istiyorum.

Şaman 164 Okunma

Cevaplar

  • Şaman 26 Ocak 2014

    Sony Eurasia şikayetim üzerine bilgisayardan çıkma klasik bir cevap verdi. Verdikleri adrese tekrar müracaat ettim geri dönülmedi. Kısaca hiç bir işlem yapılmadı. Dünya markası Sony nin ülkemizdeki servis ve pazarlama grubunun bu uygulaması SONY markasına hiç yakışmadı! Bu şartlar hakkında SONY Türkiye hakkındaki fikrim sadece kocaman bir "sıfır" dan ibaret!

  • Şaman 22 Ocak 2014

    Bunlar bilgisayardan çıkma klasik cevapları vermişler. Ben zaten onlara başvurmuşum, üstelik burada da meseleyi anlatmışım , eğer çözmek isteseler onların beni araması gerekir. Bu cevaplarını kabul etmiyorum , onların bana müracaatlarını bekliyorum. Bakalım Sony markasına yakışan bir çözüm üretilecek mi ? Göreceğiz...

  • Sony Eurasia Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında Vaıo Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Vaıo Destek Hattı 444 VAIO/444 8246 [email protected] Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön