18 Ocak 2014

Sony Eurasia Bayiden Ön Sipariş Verdiğim Ürün İçin Fark Ücreti İstiyor!

Sony Center'dan 1.400 TL ödeme ile ön sipariş yaparak almış olduğum PS 4 tarafıma teslim edilmediği gibi, 150 TL fiyat farkı istenmektedir. Ön sipariş yapan diğer Sony Centerlar'dan fark alınmadığını, ön siparişin tüketiciyi fark artışlarına karşı koruyan kanuni bir sözleşme olduğunu belirtmeme rağmen farklı cevaplar ile oyalama taktiği uygunlanmaktadır.

Çağrı merkezinden toplam ücretin ödenmesi durumunda fark alınmayacağını, durumun gerekli bayiye ve tarafıma bilgi verileceği söylenmesine rağmen herhangi bir dönüş olmamıştır. Maalesef kurumsal bir firmanın resmi satış noktaları arasında bu kadar söylem ve uygulama farkı olmamalı, spotçu mantığı olmamalı.

Levent 332 Okunma

Cevaplar

  • Levent06 Şubat 2014

    Yardım etmedğiniz için teşekkür ederim, bayi diğer birçok bayi gibi fark almadı ama uğraştırdı, buda benim için iyi bir deneyim oldu!

  • Sony Eurasia Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sony olarak PlayStation 4 ürünümüzde ön sipariş alımı ve ön sipariş ile satış sürecini desteklememekteyiz. Ancak bayiler kendi insiyatifleri doğrultusunda ürün ile alakalı ön sipariş alımı yapabilmektedirler. Şuan içinPlayStation 4 ürünümüzün tavsiye edilen satış bedeli 1550TL dir. Ancak ürün serbest piyasa doğrultusunda bayiler tarafından farklı bedel ile satışa sunulabilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön