12 Ekim 2015

Sony Eurasia 5177 TL Bedelindeki Ana Kart!

Sony Eurasia Vaio laptopumda yaşadığım problem sonucu Cihan Elektronik'e teslim ettim. Aynı akşam anakartının değişmesi gerektiği belirtildi. Ücret olarak ise ne eksik ne fazla tam 5177 TL. Laptopu 4400 TL'ye aldığımı ve üzerinden bayağı zaman geçtiğini, ana kartının bu denli fahiş bir fiyatta olmasının anlamsız/absürd olduğunu belirttim. Yapabilecekleri bir şey olmadığını belirttiler. Bunun üzerine Sony Eurasia çağrı merkezini aradım ve 5177 TL'nin gerçek olamayacak kadar absürt bir fiyat olduğunu, 4400 TL verdiğim laptopa, aradan geçen bunca zaman sonra 5177 TL parça parası vermenin mantıklı hiçbir tarafının olmadığını belirttim. Ancak fiyatlarının böyle olduğunu belirttiler. Mantıklı bir çözüm bekliyorum!

Alper 103 Okunma

Cevaplar

  • Alper 13 Ekim 2015

    Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamış olup tamamen kopyala yapıştır bir cevapla süreci geçiştirmeye çalışıyorlar. Uzun yıllardır Sony ürünleri kullanan biri olarak, Sony Eurasia'nın bu süreçteki tutumundan ötürü Sony ürünlerini tercih etmeyeceğim. Keşke daha müşteri odaklı olsalardı.

  • Sony Eurasia Temsilcisi13 Ekim 2015

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön