13 Ağustos 2014

Sony Eurasia 20 Gün Değil 60 Gündür Serviste.

Sony Eurasia arızası nedeni ile 16.06.2014 tarihinde adana sony yetkili servisine teslim ettiğimiz sony playstation 4 oyun konsolunun onarılamaması nedeni ile değişim yapılacağın söylenmiş ancak aradan 60 güç geçtiği halde teslimat veya onarım yapılmamıştır. 3 aylık yaz tatilinin 60 günü serviste geçen oyun konsolu.güya "mevcut tüketici yasası kapsamında bir ürünün serviste kalabileceği maksimum süre 20 iş günüdür. ancak playstation grubundaki ürünlerimiz için süreci çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz" denilmekte... ancak aradan 60 gün geçtiği halde hiç bir haber yok, tek söylenen, sadece bekleyin.

Sevki 2.623 Okunma

Cevaplar

  • Sevki'nin Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2014

    Gerçektende Pazartesi ürünü Yetkili Servisten aldık. Teşekkürler Sony.

  • Sevki 14 Ağustos 2014

    Bugün SonyEurasia'dan Mehmet Bey arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi aldı ve konuyu araştıracağını kısa süre sonrada konu ile ilgili bilgi vereceğini söyledi. Gerçekten de kısa süre sonra SonyEurasia'dan Nesrin hanım iletişime geçmiş yeni ürünün en geç pazartesi günü Adana Yetkili servisinde olacağını bildirmiştir.

  • Sony Eurasia Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Sony Dostu, Sony ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. İlgili işlemleriniz müşteri hizmetleri tarafından takip edilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri 444 SONY/444 7669 www.sony.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön