11 Nisan 2013

Sonteklif.com Paramı Kartıma İade Etmediler!

2 gün önce ukash kodu aldım. nedendir bilinmez adıma kayıtlı yasal kendi kredi kartımdan alışveriş yapamadım! güvenlik engeline takıldı! neyi inceledilerde güvenlik engeline takıldı orası meçhul. mesaj geldi paranız iade olacaktır diye 1-2 dakikada geri düşen para geri gelmedi. mesaja zar zor cevap aldım.

Bazen 1-2 iş günü sürer 2 güne kadar hesabınıza geçmez ise tekrar haber verin dendi. 2 günü geçti 3 ayrı mesaj attım saatlerdir bekliyorum ne geri dönüş yapan cevap veren var, ne bankaya param geri yatıyor. hiç hareket yok. insanı resmen saf yerine koyuyorlar. her yere şikayetlerimi bildireceğim.

Nafiz 612 Okunma

Cevaplar

  • Nafiz19 Nisan 2013

    bana bugün site tarafından son söylenen şey, bankam ile görüşmem gerektiğiydi. bankamı aradım. işlemin sonteklif.com tarafından tamamlanamadığı, normalde 2 gün içerisinde iadesi gerçekleşmiş olan tutarın provizyondan çıkıp hesabıma yansıtılması gerektiği, fakat işlemin sonteklif.com tarafından tam olarak tamamlanamadığı için paranın arada kaldığı şeklinde oldu. sonteklif.com ve çalıştıkları banka arasındaki bir problem var iade için gerekli şartların oluşmamasının sebebi budur, bizimle alakası yok diyor bankam. bankam sonteklif.com dan bulundukları iade işleminin belgesini isteyin dedi. bende mail attım belgeyi bekliyorum. kesinlikle hiçkimseyede bu siteyi tavsiye etmiyorum uzak dursunlar.

  • Nafiz19 Nisan 2013

    sonteklif.com un iade için bankaya yazı gönderdik dediği tarihten itibaren 1 hafta geçti. iade işlemi halen kartıma yansımadı. incelediklerini ve gün içerisinde haber vereceklerini söylediler. bekliyorum. şu an durum bundan ibaret.

  • Sonteklif.com Temsilcisi11 Nisan 2013

    İptal/iade olan alışverişlerin ödeme iadesi için en geç 24 saat içerisinde Sonteklif tarafından işlemler başlatılmaktadır. İade süreci başladıktan sonra iadenin banka tarafında işleme alınarak kartınıza yansıması zaman alabilir. Her banka için bu süre farklı olmakla birlikte kredi kartları için ortalama 5 gün, banka kartları için ise ortalama 7 gün içerisinde işlemler tamamlanmaktadır. Eğer bu süre zarfında da iade kartınıza yansımaz ise http://www.sonteklif.com/yardim/bize-ulasin sayfasından Destek Birimimizden yardım alabilirsiniz. Sonteklif.com Destek Birimi Remziye Ertaş İyi çalışmalar diler, teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön