30 Mart 2016

Sonteklif.com Ödememi Halen Yapmadılar.

23.05.2015 tarihinde Sonteklif.com'a üye oldum, 2 aylık en küçük paketteki 14 küsur TL'değerinde dükkan açtım. Bu dükkan tutarı toplamda 30 TL kadar tuttu, daha sonra hesaba ayrıca ürünlere doping yapmak için 30 TL'lik cüzdan bakiyesi yükledim. Toplamda 60 TL'lik ödeme yaptım. Sonteklif.com hesabımı kapattı, hesabımı kapatma nedenini belirtmediler, onu geçtim hadi neyse ama 60 TL'lik yaptığım harcamam da kartıma iade edilmedi. Bu konuda Sonteklif.com yetkililerinin bana açıklama yapmasını bekliyorum.

İlhan 878 Okunma

Cevaplar

 • İlhan 11 Ağustos 2016

  Bu verdiğiniz hesap size ulaşabilmek için açtığım kaçıncı hesap bilmiyorum bile. İçinde alacağım olan hesabımı açmanızı istiyorum, içindeki ücreti hesabıma göndermenizi talep ediyorum. Aksi takdirde hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

 • İlhan 01 Haziran 2016

  Neden halen dönüş yapmadınız? Yapmamaya devam ederseniz bu sizin nasıl ilgisiz bir firma olduğunuzu gösterecek.

 • İlhan 11 Nisan 2016

  Telefon ile arayıp konuyu dinleyip geri dönüş yapacağınızı söylediniz fakat kimse geri dönüş yapmadı 2 gün oldu...

 • İlhan 05 Nisan 2016

  Bu size ulaşmak için açtığım son hesabım zaten. Size sitedeki iletişim bölümünü kullanarak ulaşmak için bile üye olmamız gerekiyor. Hesapları kapatıyorsunuz ve hesabı kapatılan bir müşterinin ne telefon ile ne de site üzerinden sizinle iletişim kurmasına imkan tanımıyorsunuz. Hesap kapatılma nedenini bile açıklamıyorsunuz.

 • Sonteklif.com Temsilcisi02 Nisan 2016

  İletmiş olduğunuz bilgilere göre yapılan kontrolde üyeliğinizin kapatılmadığı, halen aktif olduğu görülmüştür. Üyeliğinize girişte sorun yaşıyorsanız Şifremi Unuttum linki üzerinden yeni şifrenizi eposta adresinize ulaşacak olan linkten oluşturabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz aşağıdaki gibidir: Kullanıcı adı: iyitek Ad Soyad: İlh*** Oğlakç**** Eposta: iy*****[email protected] Telf. : 053*-***0007 Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön