Sonteklif.com Ödememi Halen Yapmadılar.

İlhan O. |

23.05.2015 tarihinde Sonteklif.com'a üye oldum, 2 aylık en küçük paketteki 14 küsur TL'değerinde dükkan açtım. Bu dükkan tutarı toplamda 30 TL kadar tuttu, daha sonra hesaba ayrıca ürünlere doping yapmak için 30 TL'lik cüzdan bakiyesi yükledim. Toplamda 60 TL'lik ödeme yaptım. Sonteklif.com hesabımı kapattı, hesabımı kapatma nedenini belirtmediler, onu geçtim hadi neyse ama 60 TL'lik yaptığım harcamam da kartıma iade edilmedi. Bu konuda Sonteklif.com yetkililerinin bana açıklama yapmasını bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan O.
  11 Ağustos
  14:14

  Bu verdiğiniz hesap size ulaşabilmek için açtığım kaçıncı hesap bilmiyorum bile. İçinde alacağım olan hesabımı açmanızı istiyorum, içindeki ücreti hesabıma göndermenizi talep ediyorum. Aksi takdirde hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

 • İlhan O.
  01 Haziran
  14:49

  Neden halen dönüş yapmadınız?
  Yapmamaya devam ederseniz bu sizin nasıl ilgisiz bir firma olduğunuzu gösterecek.

 • İlhan O.
  11 Nisan
  21:06

  Telefon ile arayıp konuyu dinleyip geri dönüş yapacağınızı söylediniz fakat kimse geri dönüş yapmadı 2 gün oldu...

 • İlhan O.
  05 Nisan
  15:34

  Bu size ulaşmak için açtığım son hesabım zaten. Size sitedeki iletişim bölümünü kullanarak ulaşmak için bile üye olmamız gerekiyor. Hesapları kapatıyorsunuz ve hesabı kapatılan bir müşterinin ne telefon ile ne de site üzerinden sizinle iletişim kurmasına imkan tanımıyorsunuz. Hesap kapatılma nedenini bile açıklamıyorsunuz.

 • 02 Nisan
  15:30

  İletmiş olduğunuz bilgilere göre yapılan kontrolde üyeliğinizin kapatılmadığı, halen aktif olduğu görülmüştür. Üyeliğinize girişte sorun yaşıyorsanız Şifremi Unuttum linki üzerinden yeni şifrenizi eposta adresinize ulaşacak olan linkten oluşturabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz aşağıdaki gibidir:

  Kullanıcı adı: iyitek
  Ad Soyad: İlh*** Oğlakç****
  Eposta: iy*****loji@gmail.com
  Telf. : 053*-***0007

  Bilginize.