Sonteklif.com Keyfi Uygulama!

Umut O. |

Sonteklif.com sitesinden son bir haftada 3 alışveriş yaptım ve hiçbirinde sorun yaşamadım .Ancak 29-06-2013 ve 30-06-2013 tarihinde yaptığım iki alışveriş iptal edildi. İptal nedenini sorduğumda hiçbir açıklama yapmadılar ve söyledikleri sadece "buna yetkimiz var" oldu. Benimle asla iletişime geçmediler. Oysa burada bana benzer sorunu olan insanlara "sizinle iletişime geçeceğiz" şeklinde bir açıklama yapmışlar.

Bu iki alışverişimden çekilen tutar da, halen banka hesabıma yansımış değil. Bir açıklama yapmış olsalar bu denli kızmazdım ,ancak geçerli bir nedenleri olmadan ,alışveriş iptali yapmaları ticaret hukuku ve tüketici haklarına da kesinlikle aykırı. E-ticaret yapmayı hak etmeyen bir şirket!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut O.
  02 Temmuz
  13:04

  burada ayrıntılı yanıt veriyorsunuz ama sitenizde size mesaj atıldığında, insanları kaale almıyorsunuz. hiç inandırıcı değilsiniz ve güvenilirliğinizden de ciddi ciddi şüphe ediyorum. umarım kimse sizden alışveriş yapmaz çünkü hak etmiyorsunuz

 • 02 Temmuz
  11:59

  Sonteklif üzerinde yapılan alışverişlere ait ödemeler güvenlik biriminin denetiminden geçmektedir.Güvenlik biriminin gerçekleştirdiği kontroller sonrası gerekli görülmesi halinde bazı alışverişler iptal olur ve ödemeler eksiksiz olarak iade edilir.

  İptal olan alışverişlerde bankaya en geç 24 saat içerisinde iade bilgisi iletilmektedir. İadeler normal şartlarda 2-4 iş günü içerisinde karta yansımaktadır. Daha uzun sürmesi durumunda bankaya ek talimat gönderilmesi için Yardım bölümünde bulunan Bize Ulaşın formu üzerinden bilgi verebilirsiniz.

  Soru ve sorunlarınız için http://www.sonteklif.com/yardim/bize-ulasin sayfasından Destek Birimi\'ne ulaşarak yardım alabilirsiniz.


  Sonteklif.com Destek Birimi