02 Eylül 2013 #1989013

Sonteklif Güvenlik Kontrolü Sebebiyle Saatlerce Bekletiliyorum!

Sonteklif.com'dan belki on kez alışveriş yaptım. Hem de çoğu kez aynı kartla ama her defasında güvenlik kontrolü sebebiyle bekletiliyorum. Pazar gecesi olduğundan mıdır bilmiyorum birkaç dakika içerisinde halledilebilecek bir güvenlik kontrolünü saatlerce sürdürüyorlar.


Tahminim bunu tamamen keyfi olarak yapıyorlar. Aranabilirsiniz diyorlar arayan da yok saatlerce. Bu nasıl bir kontroldür? Nüfus kütüğüme kadar inip inceliyor musunuz? Hem alıcıyı hem de satıcıyı mağdur duruma düşürüyorsunuz. Bu, Sontekli.com üzerinden yaptığım son alışveriştir.

Uğur 901 Okunma

Cevaplar

  • Uğur03 Eylül 2013

    Bu gecikmenin sebebini bu gece anladım. Gece saat 3ten sonra sabah 7ye kadar yapılan ödemeler, güvenlik kontrolleri incelenmiyor. Sorduğunuzda 7/24 destek mevcut diyorlar fakat bu doğru değil... Gece saat 3ten sonra alışveriş yapmayın, ilgilenmiyorlar.

  • Sonteklif Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sonteklif üzerinde yapılan alışverişlere ait ödemeler güvenlik biriminin denetiminden geçmektedir.Güvenlik biriminin gerçekleştirdiği kontroller sonrası gerekli görülmesi halinde bazı alışverişler iptal olur ve ödemeler eksiksiz olarak iade edilir. . Soru ve sorunlarınız için http://www.sonteklif.com/yardim/bize-ulasin sayfasından Destek Birimi'ne ulaşarak yardım alabilirsiniz. Sonteklif.com Destek Birimi İyi çalışmalar diler, teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön