17 Ekim 2016 #6700504

Sönmez Mobilya Asılsız İşlemler Üzerine Kurulmuş Bir Firma!

10.01.2016'da Sönmez Home Mobilya'dan Alfemo yatak ve yemek odası, salon ve oturma odası koltuk takımı almıştım. Zamanında teslim edilmeyen ürünler ve Sönmez Mobilya personelinin yaptığı hatalı montaj sebebiyle bir çok sıkıntı yaşadım. 4 ay geçti halen daha uğraşıyorum. Ne zaman birisini sorsam "tatile çıktı, müşterisi var, şehir dışında" gibi bahanelerle geçiştirdiler. Her zaman biz size döneceğiz deseler de kesinlikle geri dönmediler.


Ben de zamanında teslim edilmeyen Tiamo kanepeyi iptal ettirdim. A*** biz kabul ediyoruz, bayi ile görüştük onlar açısından da sıkıntı yok demesine rağmen 1 aydır "yarın yatıracağız" dediler. 1 gün önce köpürdüğü için patronları M*** S*** arayıp" fabrika kabul etmiyor paranızı yatırmıyoruz" ve "fabrikayı kabul ettir yatıralım" dedi... (Yorum size ait.) Bende tüketici mahkemesine başvuracağım.

H.ibrahim 1.994 Okunma

Cevaplar

  • H.ibrahim26 Ekim 2016

    Bundan bir hafta önce Alfemo'nun ödemeyi kabul ettiğini (Alfemo zaten 2 ay önce kabul etmişti) ve 1 hafta içinde ödeme yapılacağını söylediler. Doğal olarak yine sözlerinde durmadılar. 2 gün önce beni firma yetkilisi aradı. Sikayetvar.com daki şikayetimi silersem ödemeyi yapacağını söyledi. Bende ödemenin zaten benim hakkım olduğunu şikayeti de silmeyeceğimi ve gerekirse Tüketici Mahkemesi yoluyla yine hakkımı alabileceğimi söyledim. Bunun üzerine şikayeti silmezsem Tüketici Mahkemesi kararını bekleyeceklerini söyledi... Dün bazı eksiklikleri gidermek için servis geldi. Sözleşmede yazan ve bize hediye olarak verdikleri bir puf ve gecikmeden dolayı bize yine hediye edecekleri sehpa takımını yanlarında getirmelerini söyledim. Servisten gelen arkadaşlar mağazaya uğramışlar ve bir kanepeyi iptal ettirdiğim için bunları vermeyeceklerini söylemişler. 2 kuruşun hesabını yapan bir firma. Bir de biz masumuz ayağına yatıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön